Dziecięce i młodzieżowe

Rowery dziecięce i młodzieżowe

Wybór pierwszego roweru dziecięcego do samodzielnej jazdy to bardzo ważna decyzja m.in. ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Nawet rodzice, którzy są doświadczonymi rowerzystami, powinni dobrze się zastanowić przed zakupem, a najlepiej gdyby zasięgnęli przedtem rad specjalistów. W naszym sklepie z przyj...

Rowery dziecięce i młodzieżowe

Wybór pierwszego roweru dziecięcego do samodzielnej jazdy to bardzo ważna decyzja m.in. ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Nawet rodzice, którzy są doświadczonymi rowerzystami, powinni dobrze się zastanowić przed zakupem, a najlepiej gdyby zasięgnęli przedtem rad specjalistów. W naszym sklepie z przyjemnością rozmawiamy z rodzicami o rowerach dla dzieci.

Pierwsze rowery dziecięce do samodzielnej jazdy mają koła 24’’. Nazywamy je rowerami komunijnymi, bo przy okazji tego święta rodzice najczęściej decydują się na ich zakup. Generalnie na takich rowerach jeździ się w wieku 8-11 lat, ale to nie wiek decyduje o wyborze – decydujący jest wzrost dziecka. Specjaliści w naszym sklepie potrafią określić, czy rower dziecięcy jest odpowiednim zakupem. Możliwe, że doradzą jednak kupno roweru młodzieżowego.

Góral czy damka

Wśród rowerów dziecięcych o kołach 24’’ najpopularniejsze są dwa typy: rowery górskie lub miejskie. Wybór oczywiście zależy od preferencji dziecka, ale trzeba rozważyć także w jaki sposób najczęściej rower będzie używany. Jeśli ma służyć przede wszystkim do zabaw, zdobywania pagórków, jazdy po bezdrożach – lepszy będzie góral. Natomiast jeśli będzie wykorzystywany przede wszystkim do dojazdów do szkoły – wskazane jest kupno modelu miejskiego.

W naszym sklepie oferujemy rowery wysokiej jakości. Polecamy rowery dziecięce Giant – to uznana na rynku marka, a wśród dzieci i młodzież cieszy się ona zasłużoną renomą. Zapraszamy do sklepu lub do poznania naszej oferty w internecie.,/p>

Więcej

Dziecięce i młodzieżowe  Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów