Serwis rowerowy

Rowery nie są wieczne, ale dzięki opiece naszego serwisu rowerowego mogą służyć właścicielom przez długie lata. Prowadzimy sezonowe konserwacje rowerów, naprawiamy uszkodzenia, wymieniamy zepsute części.

Przy naszym sklepie od lat realizujemy usługi związane z naprawami. Nasi pracownicy to wybitni specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu serwisu rowerowego. Postawili na koła wiele rowerów, w tym takie, które wydawały się już nie do naprawy. Potrafią usunąć każdą usterkę, często poprawiają także sprawność roweru – montują lepsze części niż sprzęt miał przed wizytą w naszym serwisie. Używamy tylko części oryginalnych znanych marek rowerowych.

Regulujemy rowery z naszego sklepu

Nasz serwis rowerowy jest wyposażony we wszelkie urządzenia i narzędzia niezbędne do prowadzenia reperacji i konserwacji. Dzięki nim możemy rozkręcić każdy rower na najmniejsze części i bezpiecznie złożyć go z powrotem.

Polecamy nasze usługi właścicielom rowerów wyczynowych z wyższej półki oraz modeli popularnych. Do każdej naprawy podchodzimy profesjonalnie i z oddaniem. W naszych rękach zepsute rowery odzyskują sprawność.

Prowadzimy także bezpłatną regulację rowerów kupionych u nas przez cały czas trwania gwarancji. Zapraszamy do naszego serwisu rowerowego w Sosnowcu.